• Súkromná stredná odborná škola začala svoju pôsobnosť v meste Trebišov v školskom roku 2019/2020.

Predtým škola pôsobila v obci Malčice v zriaďovateľskej pôsobnosti Bielej vody, n.o. Kežmarok.

V súčasnosti škola poskytuje kvalitné vzdelávanie kvalifikovanými pedagógmi pre žiakov, hlavne z marginalizovaných rómskych komunít, v odboroch stavebná výroba a výroba konfekcie. Vo vzdelávaní našich žiakov kladieme dôraz predovšetkým na rozvoj vedomostí, zručností a návykov s ohľadom na individualitu a jedinečnosť každého žiaka.  Poslaním našej školy nie je len odovzdávať vedomosti a pripravovať žiakov na povolanie, ale aj formovať u mladých ľudí  ich postoje, viesť ich k dodržiavaniu etických a ľudských princípov.